Penzion Areitblick Tisk Email

Penzion Areitblick se nachází v centru Schüttdorfu, městské části Zell am See. Jeho dokonalá poloha umožňuje klientům během několika minut chůze dojít k hlavní lanové dráze Areitbahn, která je vzdálena cca 350 m.

Penzion Areitblick
Penzion Areitblick

V okolí penzionu se nachází velké množství restaurací, barů a dalších objektů, které dokáží navodit tu nejlepší atmosféru. V přízemí penzionu je nejznámější pekárna v Zell am See, kde je možno celý den zakoupit čerstvé pečivo výborné chuti a kvality. V penzionu se nachází tři apartmány a jeden třílůžkový pokoj s celkovou kapacitou dvacet osob. V prvním patře je velký bytový apartmán pro 4-8 osob se třemi ložnicemi, koupelnou a vybavenou kuchyní. Ve druhém patře je jeden apartmán pro 4 osoby, jeden apartmán pro 5 osob a jeden třílůžkový pokoj se sociálním zařízením.

Zell am See
Zell am See

Apartmány mají plně vybavenou kuchyň a sociální zařízení, televize s nabídkou českých a slovenských programů, DVD přehrávače a WiFi připojení k internetu. Všechny místnosti mají balkon. V suterénu se nachází společenská místnost s vybavením, dále také sauna, včetně sprchového koutu. Vše lze využívat zdarma. Velkou výhodou je také elektronický sušák lyžařské a snowboardové obuvi. V letním období je možné zapůjčení kol a využít zahradní posezení s grilem. Parkovací místa jsou samozřejmě k dispozici. V případě Vašeho zájmu o ubytování v penzionu Areitblick, si ještě před položením dotazu, či objednáním pobytu, přečtěte prosím platební podmínky a informace pro klienty.

Vzdálenosti okolních středisek od Zell am See

  • Kaprun - ledovec Kitzsteinhorn 6 km (80 km sjezdovek)
  • Saalbach - Hinterglemm 18 km (200 km sjezdovek)
  • Maria Alm 10 km (150 km sjezdovek)
  • St.Johan a Kitzbuhel 40 km (200 km sjezdovek)
  • Gastein 45 km (200 km sjezdovek)